Služby

Scénáře, texty k eventům všeho druhu

Plánujete důležitou kulturní, společenskou nebo vzdělávací akci a chcete si být jisti, že vámi vybraný moderátor dostane precizně vypracované podklady? Spolupracujete se sponzory a partnery akce, kteří mají přesné požadavky na vlastní prezentaci a zapojení do dění eventu? Postarám se o kompletní textaci vašeho eventu na základě dodaných podkladů, typu programu, vašich představ, typu publika i osobnosti moderátora.

V případě vašeho zájmu budu během zkoušek kontrolovat správné užití textů, přizpůsobím texty nečekaným změnám, ve spolupráci s techniky zkontroluji přesné pořadí slidů na prezentacích, užití log partnerů a další.
 Firemní prezentace

Čeká vás vystoupení na konferenci či jiném odborném setkání, budete poprvé mluvit před všemi kolegy ve firmě? Jste profesionálové ve svém oboru, raději necháváte mluvit svojí práci, ale teď už zkrátka není vyhnutí?:-) Společně to zvládneme! Na základě vámi dodaných podkladů připravím prezentaci, u které nebudou lidé usínat. Naopak, zapamatují si z ní vše podstatné, včetně vaší sympatické osobnosti!


Vyjádření do tisku, úvodní slova, rozhovory

Máte na stole požadavek od novinářů na oficiální vyjádření za firmu, znáte všechna potřebná fakta, ale nevíte si rady s přesnou formulací vašich myšlenek? Pomohu vám je zformulovat do srozumitelné a čtivé podoby. Mám bohaté zkušenosti také s psaním úvodních slov do brožur, uvítacích projevů nebo odpovědí na otázky v rozhovorech řešených písemnou formou.

Hravě si poradím také s oficiálními dopisy nebo důležitými emaily.


Svatební proslovy, promoce, rodinná setkání

Blíží se nejkrásnější den vašeho života a rádi byste co nejlépe vyjádřili své city? Nebo vám byla přidělena zodpovědná úloha svědka a čeká vás slavnostní přípitek nebo dokonce svatební proslov při obřadu? Ničeho se nebojte, zhluboka se nadechněte a řekněte mi, co máte na srdci. Postarám se o to, abyste to v pravý čas a tím nejlepším možným způsobem měli také na jazyku:-)

Ráda vám poradím také s projevem na promoci nebo jinou významnou událost v rodině.