Jak pracuji a za kolik?

Moje motto: když projev nebaví vás, nebude bavit ani vaše publikum!

Úvodní konzultace

Máte zájem o spolupráci, nebo se ještě rozhodujete a rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte se na mě obrátit! Napište mi email, zavolejte, napište na LinkedIn nebo Facebook, zkrátka co je vám milejší:-) Sdělíme si základní informace - co potřebujete a do kdy, kolik by to stálo, jak spolu můžeme komunikovat. Úvodní konzultace je vždy nezávazná a zdarma.

Otázky, otázky, otázky

Domluvili jsme se na spolupráci, můžeme se do toho pustit! V první fázi budete mluvit především vy - potřebuji vědět, kdo jste, na jakou akci se chystáte, kdy a kde akce bude, jestli mluvčím budete vy, nebo někdo jiný, jaké bude publikum, jací účinkující. Co je cílem akce, čeho chcete dosáhnout? Co musí projev či prezentace nutně obsahovat? Čím více informací (i kdyby zdánlivě nadbytečných) mi dodáte, tím lepší bude výsledek.

Třídění informací

Následuje důležitá fáze pečlivého třídění a zpracovávání informací. Co je skutečně nutné říkat, co ne, co projevu dodá na informativnosti, zajímavosti nebo zábavnosti. Je také potřeba zohlednit, kolik času (v případě psaného projevu prostoru) na samotný projev máte, abychom nedali dohromady proslov květnatý, ale třikrát delší, než potřebujete. Nechte to na mně a uvidíte, že to dobře dopadne!

Tvorba projevu

Mám vše potřebné, mohu se vrhnout do práce. Využiji všechny své zkušenosti a všechny od vás získané informace, abych vytvořila projev na míru, který vás či vaši firmu bude reprezentovat přesně tak, jak potřebujete. Pokud v průběhu mé práce dojde k jakýmkoliv změnám z vaší strany (nové informace, okolnosti aj.), informujte mě o tom co nejdříve, ať mohu projev přizpůsobit aktuální situaci a pokračovat v práci.

Finální doladění projevu

Projev je hotový, teď ještě ho před samotnou akcí zkontrolovat a vyzkoušet. Plynou vám slova z úst, jako by byla vaše vlastní? Cítíte se při projevu přirození a uvolnění? Souhlasíte se vším, co říkáte? Pokud ano, máme hotovo. Pokud vám jakákoliv drobnost nesedí, ozvěte se, upravíme ji.

Prezentace projevu

A můžete vyrazit! Budu vám držet palce:-)

Cena
 

  • Ke každé zakázce je potřeba přistupovat individuálně - každý projev je jinak dlouhý, každý obsah jinak náročný / odborný. Někdo potřebuje jen trochu postrčit, doladit svá vlastní slova, někdo nemá napsanou ani čárku a potřebuje vymyslet kompletní obsah od A až do Z.
     
  • U textů určených pro psanou podobu (oficiální dopisy, úvodní slova, příspěvky do brožur...) je vhodnější počítání ceny za normostranu, u mluvených projevů za hodinu práce. V obou případech je ale potřeba zohlednit, jestli se jedná o "lehký" projev nebo zpracování vysoce odborných informací na konferenci. Není normostrana jako normostrana:-)
     
  • Napište mi, co přesně byste potřebovali, a já vám pošlu odhad ceny. V případě, že máte jasně daný rozpočet, vám sdělím, co přesně pro vás mohu v rámci vašich možností udělat a zda mohu naplnit vaše očekávání.